Home » Të ndryshme » BESIMTARI FAL VRASËSIN E GRUAS SË TIJ…

Farid Ahmed i mbijetoi sulmit terrorist në Christchurch, në Zelandën e Re, por bashkëshortja e tij ra viktimë e vrasësit. Ajo u qëllua për vdekje, teksa vraponte drejt xhamisë për të shpëtuar bashkëshortin e saj, i cili ishte në karrige me rrota. Ky i fundit shprehet se e ka falur vrasësin dhe se lutet për të.

ISLAMI është PAQE

Shto koment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Për postimet e reja

Join 22 other subscribers

Scroll Up